İstanbul Satış Ofisi  0216 826 14 34 

İstanbul Satış Ofisi  0552 826 14 34

turkbayrak ingiliz bayrağı germany azeri bayrağı sudi arabistan bayrağı ispanya bayrağı france bayrağı bayraklar

Basotect labirent sünger

Basotect labirent süngerler şekillerinin bir labirenti andırmasından dolayı bu ismi almışlardır. Yanmaz süngerler gibidir ve bu yüzden yanmazlık sertifikaları vardır. İstenilen ebatlarda üretilen basotect labirent süngerlerin ham maddesi melamin köpüktür. Bu yüzden beyaz veya gri renkte üretilirler. İstenildiği takdirde farklı renklerde de üretimi yapılabilmektedir veya sprey boya ile boyanabilmektedir. Oldukça yüksek performansa sahip olan labirent süngerlerin yapısında kimyasal madde yoktur. Ses sorunlarını giderir ve hafif bir dokusu vardır. Ayrıca esnek bir yapıya sahiptir. Dekorasyon sırasında yapıştırması ve uygulaması çok zor değildir. Ayrıca kendinden yapışkanlı modelleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerle kendiniz de kolayca uygulayabilirsiniz.

 

Sesleri kaynağından alırken oldukça iyi bir çalışma gücü gösterir ve bunun sayesinde ortaya çıkabilecek ses sorunlarının önüne geçer. Seslerde yankı eko ve çınlama gibi problemler oluşmaz. Eğer şiddetli sesleri kesmek istiyorsanız da bariyerli modellerini kullanabilirsiniz. Akustik düzenleme ve ses izolasyonları için özel olarak üretilmektedir. Fakat kullanım mekanları diğer akustik süngerlerin kullanım alanlarıyla aynıdır. Hastane, okul, çalgı odası, jüri odası, çağrı merkezi, düğün salonu, TV stüdyosu, atış poligonu gibi birçok mekanda kullanılmaktadır.

Basotect Labirent Sünger Özellikleri

Yapısında hiçbir kimyasal bulunmamasından dolayı, yanmaz özelliğini kendi doğal yapısından almaktadır. Şeklinden dolayı dekoratif bir özellik de katmaktadır. Basotect labirent süngerler, ortamlar arası ses geçişlerinin de önüne geçebilmektedir. Bu gibi özellikleriyle oldukça ilgi görmektedir.

Basotect Labirent Sünger Nerelerde Kullanılır

3 mm ses yalıtım bariyeri, Günümüzde, artan nüfus yoğunluğu ve şehirleşme ile birlikte gürültü kirliliği, pek çok insanın karşı karşıya kaldığı önemli bir sorun haline gelmiştir. Özellikle yoğun trafik, sanayi tesisleri ve inşaat alanlarından kaynaklanan gürültüler, hem fiziksel hem de psikolojik sağlığımızı olumsuz etkileyebilmektedir. Bu bağlamda, 3 mm ses yalıtım bariyeri gibi çözümler, gürültü kirliliği ile mücadelede etkili bir araç olarak ön plana çıkmaktadır.