İstanbul Satış Ofisi  0216 826 14 34 

İstanbul Satış Ofisi  0552 826 14 34

turkbayrak ingiliz bayrağı germany azeri bayrağı sudi arabistan bayrağı ispanya bayrağı france bayrağı bayraklar

Basotect Yumurta Sünger

Basotect yumurta süngerler arasında yer alan yumurta süngerler melamin köpükten üretilmektedir. Ses izolasyonu açısından oldukça iyi performans sergilerler. Aynı zamanda akustik çözümleme yankı yalıtımı gibi işlerde de kullanılmaktadır. Yumurta formunda olduğu için yumurta sünger olarak isimlendirilmiştir. Genelde basotect süngerler melaminden kaynaklı olarak beyaz ve gri renktedir. Fakat istenildiği takdirde farklı renklerde de üretimi sağlanmaktadır.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Yanmaz süngerler gibidir ve basotect yumurta süngerler yanmazlar. Yanmazlık sertifikası vardır. Bu yüzden oldukça tercih edilir. Seslerin bozulmasına yankı yapmasına anlaşılmaz olmasına engel olur ve sesi düzeltir. Ölçüleri genellikle standarttır fakat özel istekle farklı ölçülerde de üretilmektedir. Aynı zamanda kendinden yapışkanlı da olabilmektedir. Yankı yalıtımına katkı sağladığı gibi ses yalıtımı için de kullanılır. Açık gözenekli hücrelere sahiptir ve bu hücrelere sesleri hapseder. Böylece seslerin düzgün ve anlaşılır olmasını sağlar.

 

Basotect yumurta sünger özellikleri

Bu amaçlarla kullanılan basotect yumurta süngerler bakteri üretmez, anti bakteriyeldir. Bu özelliklerinden dolayı akustik düzenleme yapılacak ortamlar dışında hastane ve okul gibi yerlerde de kullanılmaktadır. Ses emici ve yutucu özelliği vardır. Yutum özelliğinin yüksek olması da bu özellikleriyle birlikte, çok tercih edilmesinin başlıca sebepleridir.

Üretilirken herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz. Bununla birlikte bir diğer önemli özelliği ise, birinci sınıf kalitede elde edilmesidir. Eğer basotect yumurta süngerlerden sipariş vermek istiyorsanız oldukça uygun fiyata Trend Acoustic olarak size temin edebiliriz.