İstanbul Satış Ofisi  0216 826 14 34 

İstanbul Satış Ofisi  0552 826 14 34

turkbayrak ingiliz bayrağı germany azeri bayrağı sudi arabistan bayrağı ispanya bayrağı france bayrağı bayraklar

Makine Dairesi Ses Yalıtımı, Hastane, okul, ev, iş yeri gibi mekanlarda çeşitli makine odaları bulunur. Bu odalarda makinelerin çalışmasından kaynaklı yüksek sesler oluşmaktadır. Makineler nasıl imal edilirse edilsin yüksek ses titreşimlerine sahip ürünlerdir. Ekipman, makine odasında kapalı bulunsa bile ses izolasyonu sağlanmadığı müddetçe, gürültü binanın geri kalana ulaşabilir. Şiddetli gürültünün diğer ortamlara ulaşmasıyla büyük problemler doğabilir. Örneğin kazan dairesindeki ısıtma sistemiyle, su sistemi, bina içerisinde şiddetli sese sebep olarak gürültü kirliliği yaratır.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Binanın büyüklüğüyle, içerisinde lazım olacak cihazlarda da artış olabilir ve birden fazla makine dairesi bulunabilir. Binada yaşayanların problem yaşamamasının en etkili çözümü makine dairesi ses yalıtımı işleminin gerçekleştirilmesidir. Başarıyla ses yalıtımı gerçekleştirilen makine dairesi, kimse için herhangi bir sorun teşkil etmez ve varlığı bile fark edilmez. Binalarda makine dairesi ses yalıtımı yapılarak en büyük gürültü probleminin önüne geçiliyor ve huzurlu alanlar oluşturuluyor.

Makine dairesi ses yalıtımı, odanın iç kısmına ve özellikle güvenlik açısından yanmaz malzemeler kullanılarak yapılır. Böylelikle ses izolasyonu yapılırken ortamın güvenliği de sağlanmış olur. Trend Acoustic olarak gürültünün insanlar için ne kadar büyük bir sorun olduğunu biliyor ve yıllardır bu konuda edindiğimiz tecrübeleri sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda cihaz performanslarının etkilenmeyeceği şekilde yalıtım işleminin tamamlanmasını sağlıyoruz. Doğru ürünlerle doğru ses yalıtımını sizler için gerçekleştiriyor, gürültü problemini olarak kökten çözüyoruz.  Trend Acoustic olarak tüm ürünlerimiz TSE belgelidir.